Dárkové poukazy

Máte okolo sebe milovníky jídla a pití, kteří si rádi dopřejí kvalitní sýry, uzeniny, delikatesy či vína, avšak vy sami si nevíte s výběrem rady? Bojíte se šlápnout vedle, protože si nejste jisti, který sýr, paštika nebo klobáska patří mezi ty jejich oblíbené?

V takovém případě se jako ideální řešení nabízí naše dárkové poukazy. Je to univerzální dárek, který eliminuje veškerý stres spojený s výběrem konkrétního produktu. Dárkový poukaz umožňuje obdarovanému, aby si sám vybral z široké nabídky produktů, které mu nejvíce vyhovují a chutnají. Náš dárkový poukaz lze použít na veškerý sortiment na eshopu Vezeme sýry. To zahrnuje nejen samotné produkty, ale také úhradu za dopravu. Tím pádem je tento dárkový poukaz naprosto komplexním řešením, které obdarovanému poskytne naprostou svobodu výběru. Ať už je obdarovaný milovník delikátních sýrů, voňavých sušených klobás, nebo lahodných svěžích vín, dárkový poukaz ho jistě potěší.

Dárkové poukazy jsou k dispozici v hodnotě 300, 500 a 1000 Kč a jejich hodnotu lze sčítat. Dárkový poukaz má platnost půl roku od vydání a lze ho využít jako vánoční, narozeninový nebo jiný dárek. Je vhodný nejen pro vaše blízké, rodinu a kamarády, ale i pro kolegy v práci nebo obchodní partnery, ať už se jedná o poděkování za spolupráci nebo dobře odvedenou práci.

Dárkový poukaz můžete zvolit v tištěné podobě nebo jako elektronický (online) poukaz, který obdržíte emailem. Ať už tedy sháníte dárek za 5 minut 12 nebo si jen nevíte rady s výběrem, dárkový poukaz je ideální řešení, které potěší každého gurmána, který se tak může těšit na objevování nových chutí a vůní, ať už se jedná o tradiční sortiment nebo naše novinky a speciály.

3 položek celkem
Dárkový poukaz 300 Kč  Vezeme sýry
300 Kč bez DPH
300 Kč
Kód: 9100/PP
Dárkový poukaz 500 Kč Vezeme sýry
Doporučujeme
500 Kč bez DPH
500 Kč
Kód: 9200/PP
Dárkový poukaz 1000 Kč Vezeme sýry
1 000 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: 9300/PP