Dárkové poukazy

Máte okolo sebe milovníky jídla a pití, kteří si rádi dopřejí kvalitní sýry, uzeniny, delikatesy či vína, avšak vy sami si nevíte s výběrem rady? Bojíte se šlápnout vedle, protože si nejste jisti, který sýr, paštika nebo klobáska patří mezi ty jejich oblíbené?

V tomto případě jsou dárkové poukazy ideálním řešením. Nejen, že vyřešíte dárek pro vaše blízké, kamarády nebo kolegy v práci, ale ještě vám odpadnou starosti s výběrem. Dárkový poukaz lze použít na veškerý sortiment na eshopu Vezeme sýry, včetně úhrady za dopravu. Ať už je obdarovaný milovník delikátních sýrů, voňavých sušených klobás, nebo lahodných svěžích vín, dárkový poukaz ho jistě potěší.

Dárkové poukazy jsou k dispozici v hodnotě 300, 500 a 1000 Kč a jejich hodnotu lze sčítat. Dárkový poukaz má platnost půl roku od vydání a lze ho využít jako vánoční, narozeninový nebo jiný dárek. Je vhodný nejen pro Vaše blízké, rodinu a kamarády, ale i pro kolegy v práci nebo obchodní partnery, ať už se jedná o poděkování za spolupráci nebo dobře odvedenou práci.

Dárkový poukaz můžete zvolit v tištěné podobě nebo jako elektronický (online) poukaz, který obdržíte emailem. Ať už tedy sháníte dárek za 5 minut 12 nebo si jen nevíte rady s výběrem, dárkový poukaz je ideální řešení, které potěší každého gurmána.

3 položek celkem
Dárkový poukaz 300 Kč  Vezeme sýry
300 Kč bez DPH
300 Kč
Kód: 9100/PP
Dárkový poukaz 500 Kč Vezeme sýry
Doporučujeme
500 Kč bez DPH
500 Kč
Kód: 9200/PP
Dárkový poukaz 1000 Kč Vezeme sýry
1 000 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: 9300/PP