O nás

Vážení zákazníci, vítejte na stránkách eshopu Vezeme sýry, kde si můžete vybrat ze široké škály sýrů z Holandska, Francie, Itálie, Švýcarska, Rakouska a dalších zemí Evropy. V naší nabídce najde též delikatesy plněné lahodným sýrem (papričky, feferonky, meruňky, datle, švestky), řecké olivy, nakládaná rajčata, vynikající domácí paštiky, foie gras, francouzské sušené panenky, sýrové sušenky, španělské BIO mandle, vynikající BIO vína ze Španělska, stejně tak kvalitní česká vína. Oblíbené jsou naše dárkové koše a sýrové mísy, které můžete vybírat z naší nabídky, případně Vám je připravíme na základě Vašeho individuálního požadavku a rozpočtu. Specializujeme se i na vytváření firemních dárkových balíčků a sýrových mís pro větší akce (svatby, narozeninové oslavy, rauty, kongresy).

Objednávky - Vaši objednávku si můžete vyzvednout na našich 2 pražských pobočkách (v OC Krakov nebo v OC Europark) nebo Vám jej dovezeme v rámci Prahy a vybraných lokalit (Dolní Břežany, Jesenice, Vestec, Modletice, Nupaky, Čestlice, Průhonice, Říčany a jejich okolí) na Vámi uvedenou adresu. V nákupním košíku si, prosím, vyberte datum, na kdy Vám máme objednávku připravit. Při objednání do 10 hodin Vám můžeme objednávku doručit (a nebo připravit k vyzvednutí na pobočku) v ten samý den.

Sýrové mísy - Sýrovou mísu je potřeba objednat alespoň 2 dny před vyzvednutím nebo doručením (např. pokud budete objednávat na pátek, je potřeba zaslat objedávku nejpozději ve středu).

Sýrové balíčky - Sýrové balíčky je potřeba objednat alespoň 1 den před vyzvednutím nebo doručením.

Platba - Akceptujeme platbu v hotovosti, platební kartou (Mastercard, Visa) a našimi dárkovými poukazy. Na pobočkách při osobním vyzvednutí je možné zaplatit i papírovými nebo elektronickými stravenkami (Ticket Restraurant, Gastro Pass, Chéque Dejeuner/Up).

V případě jakýchkoliv dotazů, například ohledně sortimentu či dostupnosti produktů (např. pokud byste chtěli objednat celé sýrové kolo nebo větší počet dárkových balíčků / sýrových mís), nás neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a poradíme s výběrem.

 kolaz